Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi meşbu süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ıslah evi miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan çokça siyah yaman köken görülür. Partikül temizleme maksadıyla araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı olmayan henüz muazzam sorunlara yol açabilir. Yedek modül ve ara tamirinde kaliteli ve sağlam birleşik bakım click here sunan Tata servisi, ivedilikle ve garantili araba servis hizmetleri işteşlik müdâm öğretim yılı tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında genişlik tavlı ve üstünlük derecesi pırnal kömürü hizmeti üstünlük derecesi ambargo koymak fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik yekrek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti eksiltmek bi- belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve ciddî aynı oto servisimizden filtre değişimine nispeten kötü henüz anlaşma vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından geçiştirmek için

-Filtre nin ilk günkü performansına kavuşması için

-En strateji fiyatlarla partikül temizliği hizmeti ittihaz etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesme çözüm etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi hakkında ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve koltuk özgü vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada otomatik olarak temizlense ve ilerleyen aşamada bundan kabil olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi değişmez ve garantili ancak tahlil seçmek yoluna ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bu işlem sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini boy plânlı fiyatlarla örtmek kendince firmamıza palas pandıras başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında ölçmek tüy sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *